Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 00:17:09
Advert
Advert Advert
 

İMO’da üç aday yarışıyor

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 12. Dönem olağan genel kurulu dün başladı. Bugün yapılacak seçimlerde mevcut Başkan Kahraman Bulut ile birlikte Halil Ardıç ve Saliha Belkıs Akbal olmak üzere toplam üç aday yarışıyor.
İMO’da üç aday yarışıyor
Advert

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 12. Dönem Olağan Genel Kurulu dün saat 10.00’da  Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası meclis salonunda başladı. Oda üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği genel kurula mevcut başkan Kahraman Bulut adaylar Halil Ardıç, Saliha Belkıs Akbal ve çok sayıda oda üyesi katıldı.  İlk gün faaliyet raporu okundu ve konuşmalar gerçekleştirildi. Kocaeli Bölgesinden toplam 2 bin 850 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimler ise bugün oda binasında gerçekleşiyor. Seçimlerde 7 kişilik yönetim kurulu ve 15 kişilik üst kurul delegesi seçilecek.

 

 

KAHRAMAN BULUT’UN LİSTESİ

Tuncay Arıcan, Nevzat İlker Ural, Murat Karadniz, Şerafettin Vural, Şüheda Çetiner, Ayşen Kaya

Merkez Delegeleri

Tolga Ok, Ahmet Kadı, Ziya Topal, Haşmet Belen, Esra Konuk, Volkan Gümüş, Yasin Korkmaz, Ziya Özhan, Tuğrul Özel, Mert Kanbur, Mustafa Bölükbaşı, Mehmet Akif Alponat, Cihan Bahadır Yaşar, Fatih Yazıcı, Fayik Ortaç

 

HALİL ARDIÇ’IN YÖNETİM LİSTESİ

Halil Ardıç, Erkan Akpınar, Görkem AB baş oğulları, Raif Altunsoy, Devrim Yılmaz, Elifhan Karaaslan, Özkan Karageyik.

Merkez Delegeleri

Fuat Okay, Celal Civelek, İbrahim Kaba, Deniz Levent Tonbul, Erhan Coşan, Cantuğ Akyıldız, Yalçın Kayalı, Bali Ender Kodal, Murat Bayzin, Ahmet Kadı, Ziya Topal, Ümit Kabay, Sedanur Kara, Murtaza Doğanyılmaz, Ziya Özhan.

 

SALİHA BELKIS AKBAL YÖNETİMİ

Saliha Belkıs Akbal, Sami Yılmaz, Hayati Yusuf Saka, Burak Yavuz, Ramazan Akkaya, Nurten Kuşçuoğlu, Tuğba Ay.

Merkez delegeleri

Yüksel Kavlak, Rasim Capgulaş, Faruk Koz, Keramettin Gençtürk, Dursun Meydanlı, Hasan Yazıcı, Faik Recai Bayraktar, İsmail Aydoğan, Alparslan Gökbayrak,  Sibel Uzun, Barış Hülür, Ferhat Kurt, Mehmet Yıldız, Melek Akkaya, Asım Durmuşoğlu.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA