Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 30.03.2020 SAAT 09:29:06
Advert
 

Hem de oy birliği ile...

Hem de oy birliği ile...
rek

Kocaeli'de nefesler tutuldu. Bütün gözler 1 Mart'ta yapılacak olan CHP il kongresinde. CHP Derince İlçe Örgütü'nün geçtiğimiz çarşamba günü yaptığı ilçe yönetim toplantısında oy birliği ile aldığı karar neticesinde Derince İlçe Örgütü Harun Yıldızlıyı destekleyecek.

 

YILDIZLIYI DESTEKLEYECEKLER

Konuyla ilgili açıklama yapan Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak," Geçtiğimiz Çarşamba yapılan ilçe yönetim toplantısında alınan karar neticesinde; Derince ilçe başkanı Birkan Koçak ve yönetimi; uzun süredir takip ettikleri seçim sürecini ve adayları değerlendirdiler; Toplantının sonunda oylama yapıldı ve oy birliğili ile  Derince Ilçe örgütü; Harun Yıldızlı’ya desteklerini beyan ettiler. Delegelerimizin büyük çoğunluğu Harun Yıldızlı’dan yana karar verdiğinden dolayı delegenin iradesine saygı duyduğumuzu  Kamuoyuna saygı ile arz ederiz." ifadelerini kullandı.

.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.4559 TL 6.4301 TL
Euro
EURO
7.1130 TL 7.0846 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA