Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.04.2020 SAAT 00:59:53
Advert
Advert
 

KOÜ Tıp, altınla ödüllendirdi

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tarafından düzenlenen Altın Değerinde Proje Yarışması'nda Semra Keskin Şahin’in projesi ödüle layık görüldü
KOÜ Tıp, altınla ödüllendirdi
rek

KOCAELİ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tarafından Altın Değerinde Proje Yarışması düzenlendi. Altın Değerinde Proje Yarışması, hastane ve hastanede tedavi gören hastalar için daha fazla neler yapılabilir, hangi konularda daha fazla yarar sağlanabilir gibi konularda fikirlerin ortaya konması için amaçlandı. Yarışma programı halka açık olarak düzenlendi, hastanenin web sayfasında ve  aynı zamanda  hastane duyuru panolarında ilan edildi. Düzenlenen yarışmaya hastane çalışanları, hasta ve hasta yakınları aynı zamanda hastalarını ziyaret etmek için hastaneye gelen ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

 

AMAÇ DAHA DA BÜYÜTMEK

Birbirinden güzel  projelerin  sunulduğu  yarışmada; Semra Keskin Şahin’in projesi  oluşturulan jüri tarafından ödüle laik görüldü. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Altın Değerinde Proje Yarışması'nda fikri beğenilen  Semra Keskin Şahin'e yarışmanın adına uygun olarak bir altın takdim etti. Hastanenin hedefi yarışmayı her yıl daha da büyüterek il genelinde sağlıkta yeniliklere olanak sağlayacak büyük ölçekli yarışmalar düzenleyip elde edilen fikirlerle de daha yenilikçi üniversite hastanesi yaratmak ve bu konulara öncülük etmek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7124 TL 6.6857 TL
Euro
EURO
7.2518 TL 7.2228 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA