Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 23:27:37
Advert
Advert Advert
 

Yaşlık: Birlikte olursak güçlü oluruz

Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri Platformu Dönem Başkanı Şahin Yaşlık Bahar Kalkanı Harekatına destek olmak adına yarın gerçekleştirecekleri Mehmetçiğe Destek Yürüyüşü’ne tüm vatandaşları davet ederek, “Gün birlik günüdür” dedi
Yaşlık: Birlikte olursak güçlü oluruz
Advert

Mine ARSLAN - Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri Platformu tarafından Bahar Kalkanı Harekatına destek olmak için yarın gerçekleştirilecek olan destek yürüyüşü ve kan bağışıyla ilgili olarak bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Memur Sen Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen basın açıklamasında Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri Dönem Başkanı Şahin Yaşlık’ın yanı sıra Kocaeli Gönüllü Teşekküllerine Üye kuruluşların temsilcileri katıldı.

 

“ORDUMUZUN YANINDAYIZ”

Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri Dönem Başkanı Şahin Yaşlık basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı;“Ordumuzun yanındayız. Kocaeli olarak “Yine Bir ve Beraber Olma Günüdür” diyoruz. Suriye'de kan ve gözyaşı akmaya devam ediyor ve dünyanın sözüm ona büyük devletleri bu durumu sadece izlemekle ve ara ara da kınamakla yetiniyor. Ve bizden de kendileri gibi bu duruma kayıtsız kalmamız isteniyor. Türk milleti olarak dünyanın neresinde olursa olsun, milleti ve dini ne olursa olsun mazlumun elinden tutmaya, yüreğine okunmaya devam edeceğiz.

 

“SESSİZ KALMAYACAĞIZ”

Kocaeli olarak bu duruma sessiz kalmayacağız. Askerlerimizin yanında olduğumuzu göstermek, ordumuz tarafından başlatılan Bahar Kalkanı Harekatına desteğimizi açıklamak için Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri olarak, 4 Mart Çarşamba günü saat 17:00 da İzmit Sabri Yalım Parkında buluşuyoruz ve hep beraber kol kola, yan yana İzmit Anıtpark Alanına kadar “Mehmetçiğe Destek Yürüyüşü” gerçekleştireceğiz.

 

“KAN BAĞIŞINA DAVET EDİYORUZ”

Yürüyüşümüzün ardından saat 17.30 da şanlı ordumuz ve Mehmetçiklerimizin için dua ve basın açıklaması yapacağız. Ardında da alanda Kızılay tarafından kurulan stantlarda kan bağışında bulunacağız. Gün bir olma, gün birlik olma zamanıdır. Tüm sivil toplum örgütlerini, siyasi partileri ve Kocaelili hemşerilerimizi beraber yürümeye, kol kola askerimize destek olmaya ve kan bağışı yapmaya davet ediyoruz.

 

“BİR DAHA BULUŞUYORUZ”

Masada siyasi çözümün yetmediği görülmüştür. Gün Esed ve işbirlikçilerine had bildirme ve gününü gösterme günüdür. Kocaeli’den tüm dünyaya ordumuzun ve milletimizin yanında olduğumuzu haykıralım. Askerlerimize moral, düşmana korku salalım. Biz ancak birlikte olursak güçlü oluruz. Yüreğimiz aynı çarparsa gelen top olsa göğsümüzde söndürürüz. Haydi Kocaeli, bir daha buluşuyoruz.”

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA