Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 08.08.2020 SAAT 00:08:20
Advert
 

Hürriyet: Skandal bir karar

AK Parti ve MHP’ li meclis üyelerinin protesto edip katılmadığı ve yeterli sayı olmadığı için tatil edilen meclis kararı sonrası açıklama yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet,” Skandal bir karar. Bu meclisin itibarına gölge düşürmektir” dedi
Hürriyet: Skandal bir karar
Advert

Boran KAYALAR - Meclis üyelerimizin neden gelmediğini bilmiyorum. Kendileri bizden grup odası istediler bizde kendilerine odalar ayarladık.  Cumhur ittifakı üyelerimiz odalarını beğenmemişler ve meclisi protesto edilyorlarmış. Bu resmen skandal. Bu meclisin itibarına gölge düşürmektir. Bana hizmet edilsin diye vatandaşın gönderdiği insanlardır. Çözülmesi gereken bir sürü sorun var. 15 senedir yapılmayanları yapmaya çalışıyoruz engellemelere rağmen iş üretmeye çalışıyoruz. Ancak arkadaşlarda bir naz bir niyaz. Cedit gibi önemli bir konu varken, halk süt gibi önemli bir konu varken, sırf bir oda için yaptığı protesto  İzmit’ li önemsemedikleri görülmüştür. Millet adına arkadaşlarımı kınıyorum. Milletçe alkışı hakkediyorlar. Biz hizmet için çalışıyoruz onlar hizmeti engellemek için çalışıyorlar” dedi. Ertelenen İzmit Meclisi'nin yarın 15.00'da yapılacağını duyruldu.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA