Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 08.08.2020 SAAT 00:04:52
Advert
 

Otobüs endüstrisinin en önemli fuarı kapılarını açtı

Kocaeli’nin ulaşımdaki dev markası Asya Tur, 3 Nisan’da başlayacağı seferleri öncesinde otobüs endüstrisinin en eski ve en saygın fuarı olan BUSWORLD Türkiye’ye katıldı
Otobüs endüstrisinin en önemli fuarı kapılarını açtı
Advert

8. BUSWORLD Türkiye Uluslararası Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı. İlk kez 1971’de Belçika’nın Kortrijk kentinde yapılan ve geçen süre zarfında otobüs endüstrisinin en eski ve en saygın fuarı olarak uluslararası bilinirlik ve şöhret kazanan fuarın İstanbul ayağına ilgi çok büyük oldu.

 

ZİYARETÇİLERİ AĞIRLADILAR

BUSWORLD ve HKF Fuarcılık A.Ş. ortaklığında düzenlenen BUSWORLD Türkiye’de onlarca ülkeden yüzlerce katılımcı yer aldı. Uluslararası otobüs endüstrisi ve yan sanayisini 8. kez bir araya getiren bu dev fuara, Kocaeli’nin ulaşımda en önemli markası olan ve 3 Nisan’da seferlere başlaması planlanan Asya Tur da katılım sağladı. Asya Tur İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Genç Tur Genel Müdürü Niyazi Genç, Asya Tur Genel Müdürü Cevdet Börek ve Ankara Bölge Müdürü Aytekin Aydın bu önemli fuarda yer alarak standı ziyaret eden misafirlere Asya Tur’la ilgili bilgiler verdi. Standa ilginin yoğun olması, Asya Tur temsilcilerini çok memnun etti.

 

 

ASYA TUR’LA RAHAT EDECEKSİNİZ

Asya Tur İcra Kurulu Başkanı (CEO) Niyazi Genç, Asya Tur’un Kocaeli için dev bir marka olduğunu ifade ederek, “Güven, kurumsallık ve müşteri memnuniyetinde kendini ispatlayan Asya Tur’un seferlere başlayacağı tarih olan 3 Nisan öncesinde büyük heyecan yaşıyoruz. Bir Kocaeli markası olan Asya Tur’un kısa süre içerisinde bir Türkiye markası olacağına inancımız tam. Bunun için ekibimizle birlikte yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Halkımız Asya Tur’la rahat edecek” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA