Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 08.08.2020 SAAT 00:48:01
Advert
 

Borcu olanların suları kesilmeyecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın İSU’ya talimat verdi: “Fatura ödemediği için kimsenin suyu kesilmeyecek, suyu kesilmiş olanların da açılacak”
Borcu olanların suları kesilmeyecek
Advert

 

VİRÜS ÖNLEMİ

KORONA virüs önlemleri karşısında bazı belediyeler hijyeni dikkate alarak su faturası borcu olan vatandaşların sularını kesmeme kararı almıştı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de bu yönde bir karar aldı. Fakat Kocaeli Büyükşehir, aynı zamanda fatura borcu nedeniyle suyu kesik olanların da suyunu açacak. Yani, diğer belediyelerin bir adım önüne geçti. 

 

GAZETEMİZE KONUŞTU

KONUYLA ilgili gazetemize konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, bu yönde İSU Genel Müdürlüğü’ne talimat verdiğini ifade ederek, “Yalnızca su kesintisinin önüne geçmiyoruz. Aynı zamanda fatura borcu nedeniyle suları kesik olan vatandaşlarımızın suları da İSU çalışanlarımız tarafından açılacak” şeklinde konuştu.

 

İLK ETAPTA DUYURMADIK

BAŞKAN Doç. Dr. Tahir Büyükakın, ilk etapta bu kararı kamuoyuna duyurmak istemediklerini kaydederken, “Bir rahatlama olacağını ve ödeyebilecek durumda olan vatandaşlarımızın da fatura yatırmayacakları ihtimalini düşündük. Fakat bilgi alma noktasında bize ulaşan çok kişi oldu. Biz de kararımızı açıkladık” ifadelerini kullandı. Mevlüt SOYSAL

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA