Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.06.2020 SAAT 05:53:50
Advert
Advert
 

Usta öğreticilerden alkışlanacak hareket

Körfez Halk Eğitim Merkezi’nde görev yapan usta öğreticiler, hastaneler ve resmi kurumlar için gönüllü olarak ücretsiz maske dikiyor
Usta öğreticilerden alkışlanacak hareket
Advert

Abbas ÇAKAR  - KOVİD-19 olarak bilinen koronavirüs salgını ile ilgili olarak, devletin aldığı zorunlu tedbir ve kararlar bir bir uygulanırken, durumun ciddiyetinin farkında olan ve bir şekilde destek vermek isteyen birçok kişi ya da kurum da, kendince fedakârlıkta bulunuyor. Bu zor zamanlarda devletinin ve milletinin yanında olduğunu göstermek isteyen Körfez Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri de önemli bir fedakârlığa imza attı. Sabah 10.00 ile akşam 18.00 arasında gerekli bütün güvenlik tedbirlerini alarak halk eğitim merkezine gelen 12 usta öğretici hastanelerde görev yapan sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak nevresim, önlük ve maske dikiyor. Ayrıca talep gelen resmi kurumlara da gönüllü olarak aynı şekilde hizmet veriyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA