Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.06.2020 SAAT 06:19:20
Advert
Advert
 

Şehir içinde sefer sayıları azaltıldı

S.S. 5 Nolu İzmit Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Niyazi Yağız şehir içi otobüs hatlarında seferlerin yolcu oranına göre yeniden düzenlendiğini açıkladı. Sefer sayıları yoğunluğun düşük olmasından dolayı azaltıldı
Şehir içinde sefer sayıları azaltıldı
Advert

Boran KAYALAR-S.S. 5 Nolu İzmit Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Niyazi Yağız sefer sayılarında yeni düzenleme yaptıklarını açıkladı. Yağız yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Koronavirüs salgını nedeniyle yolcu taşıma oranları düştü. Bu nedenle toplu taşıma esnafı ciddi bir şekilde olumsuz olarak etkilendi. İlimiz çok badireler atlatmıştır ama kooperatif olarak hiçbir zaman hizmetten geri kalmadık. Yolcularımızın mağduriyet yaşamaması için gerekli önlemleri aldık. Diğer sektörlerde böyle bir şey yok. Esnafımızın yakıtını dahi karşılayamadığı bugünlerde hatlardaki sefer sayılarını yeniden düzenledik. Sürecin ne zaman sona ereceği belli değil. Sabah –akşam az da olsa iş saatleri dikkate alındı. Sefer sayıları gün içerisindeki yolcu ortalamasına göre düzenlendi. 

 

“DESTEK GELMEZSE DEVAM EDEMEYİZ”
Konularla ilgili olarak büyükşehir belediye başkanımızla da görüşmeler yapıldı ve çözüm odaklı çalışmalar yapılmaktadır. Esnafımızı desteklemeyle alakalı çalışmalar devam etmektedir. Eğer bir sonuç elde edilemezse bizler faaliyetlerimizi sürdüremez hale geleceğiz. Şartlar iyice zorlaşacaktır. Temennimiz bu sıkıntıların bir an önce sona ermesi ve ülkemizin normale dönmesidir. Bu zor süreçte işine sağduyuyla yaklaşan üyelerimize, şoför arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA