Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 27.05.2020 SAAT 19:30:53
Advert
Advert
 

Özcan Kan Lisesi uzaktan eğitime başlıyor

Şehit Özcan Kan Fen Lisesi, koronavirüs salgını sebebiyle evde kalan öğrenciler için Yarın (pazartesi) uzaktan eğitime başlıyor
Özcan Kan Lisesi uzaktan eğitime başlıyor
Advert

Boran KAYALAR-Tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs sebebiyle okullarda eğitime ara verilmişti. Şehit Özcan Kan Fen Lisesi öğrencilerini mağdur etmemek adına  yarın (pazartesi) uzaktan eğitime başlıyor. Okul idaresi geçen hafta deneme yayınlarını tamamladı. pazartesi günü itibariyle yayınlara  programlı olarak başlayacak.

 

ÖĞRENCİLER MOTİVE OLACAK 
Okul yönetimi amaçlarının  hem Eğitim Bilişim Ağı (EBA) sistemine yardımcı olmak hem de öğrencilerin, öğretmenleriyle iletişim kurmasına sağlamak. Yapılacak olan uzaktan eğitimle öğrencilerin derslere aktif olarak katılabilmesi sağlanacak. Ölümcül salgın sebebiyle evde kalmak zorunda olan öğrenciler bu yolla motivasyonlarını yüksek tutacak. Okulun uzaktan eğitim programına öğrenciler  http://sehitozcankanfenlisesi.meb.k12.tr/ adlı WEB sayfasından ulaşabilir.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7831 TL 6.7560 TL
Euro
EURO
7.4544 TL 7.4247 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA