Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 00:11:27
Advert
Advert Advert
 

Ellibeş, Avukatlar Gününü kutladı

Ellibeş, Avukatlar Gününü kutladı
Advert

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı:

 

“AVUKATLAR, SAĞLIKLI İŞLEYEN BİR HUKUK SİSTEMİNİN VAZGEÇİLMEZİDİR”
“Savunma ve yargının en temel unsuru avukatlarımızın kuşkusuz mesleki sorunlarına çözüm bulmak, önerilerini dinlemek hükümetimizin her zaman önceliklerinden olmuştur. Yargı Reformu Strateji Belgesi bu düşünceden hareketle avukatlarımızın görüş ve önerileri diklate alınarak hazırlandı. Bu belge sayesinde hukukun ayrılmaz parçası avukatlarımızın beklenti ve tavsiyeleri adalet sistemimize de yansımaya başladı. Arabuluculuk, e-tebligat ve hususi pasaport hakkının yanı sıra Hukuk Fakülteleri ve mesleğe girişteki kalitenin yükseltilmesi gibi yenilikler de yine bu bu görüş ve öneriler doğrultusunda yapılan çalışmalardır. 
Bu duygularla dava ve savunma hakkının, sağlıklı işleyen bir hukuk sisteminin vazgeçilmez unsurları olan ve bunu kurumlarımız ve vatandaşlarımız adına büyük bir sorumluluk bilinciyle yerine getiren avukatlarımızın Avukatlar Gününü kutluyor, adaletin tecelli etmesinde büyük sorumluluğu olan bütün avukatlarımıza, savunma ve hak arama görevlerinde başarılar diliyorum.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA