Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.06.2020 SAAT 06:20:21
Advert
Advert
 

'Çiftçilerimizin ürünlerini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz'

'Çiftçilerimizin ürünlerini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz'
Advert

Kandıra Ziraat Odası Başkanı Erdal Çetin Kandıralı üreticilerin tüm ürünlerini hijyen şartlarına uygun bir şekilde pazara indirdiğini, gönül rahatlığı ile satın alınabileceğini duyurdu. 
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Kandıralı üreticilerde üzerine düşen görevi titizlikle yerine getiriyor. Kandıra Ziraat Odası Başkanı Erdal Çetin yaptığı açıklamada  çiftçilerin ürettikleri ürünleri hijyen şartlarına uygun olarak hazırlayarak pazara indirdiğini ve güvenle satın alınabileceğini duyurdu. 

 

DOĞAL BESİNLERE TALEP ARTTI
İşte Başkan Çetin'in o açıklaması; "Kıymetli hemşehrilerimiz. Tüm dünya COVİD 19 salgını ile mücadele ederken bir kez daha çiftçinin ve tarımsal üretimin ne kadar önemli olduğu anlaşılmıştır. Sokağa çıkma yasaklarının da etkisi ile hanelerde tüketilen gıda miktarı artmış sağlıklı beslenmenin önemi gündeme gelmiştir. Dolasıyla vücudun bağışıklık sistemini güçlendiren taze meyve, et, süt, süt ürünleri ve yumurta gibi ürünlere olan talep artış göstermiştir. Bu ürünleri bizler için karda kışta yetiştirmek için uğraşan tüm çiftçilerimize ayrıca teşekkürlerimi sunarım. 

 

ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
İlçemizde üretim yapan ürünlerini bizler için hazırlayıp pazarlara çıkartan çiftçilerimizden özellikle ricam yetiştirdiğiniz ürünleri istenilen hijyen kurallarına uyularak tüketiciye ulaştırmanızdır. Bu konuda bizlerin sağlığı için uğraş veren başta Kandıra Kaymakamımıza, Belediye Başkanımız ve personeline, Jandarma, Polis ve Sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Özellikle bilinmesini isterim ki sizler için üretmeye devam eden çiftçilerimiz COVİD 19 salgını ile mücadele konusunda uyulması gereken tüm kurallara özen göstermektedirler. İlçemizde üretim yapan ürünlerini bizler için hazırlayıp pazarlara çıkaran çiftçilerimizin tüm ürünlerini gönül rahatlığı ile köylü pazarlarından temin edebilirsiniz. Lütfen uyulması gereken kurallara uyalım. Bizler sizin için üretmeye devam edeceğiz siz lütfen EVDE KALIN. " 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA