Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.06.2020 SAAT 06:26:38
Advert
Advert
 

Engelliler Üretim Merkezi, Sağlık çalışanlarına maske üretimi başlattı

Engelliler Üretim Merkezi, Sağlık çalışanlarına maske üretimi başlattı
Advert

Kocaeli Sanayi Odasının sosyal Projesi olan Akmeşe yolu üzerindeki “Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi”nde  öncelikle sağlık çalışanlarına yönelik olmak üzere Koronavirüs(Covid-19)salgınından dolayı önemli ihtiyaç duyulan maske üretimini başlattı.

“Covid-19” salgınından dolayı üretime ara verilen KSO, Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi’nde 14  Gönüllü Engelli  çalışan maske üretim çalışmalarını başlattı. Günde ortalama 4 bin dolayında maske üretiminin yapılacağı KSO Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi de maskelerin Kocaeli Büyükşehir vasıtasıyla dağıtımı gerçekleştirilecektir.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA