Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 03:33:35
Advert
Advert
 

Saadet Partisin’den online toplantı

Saadet Partisi’nin Gebze ilçe teşkilatı, aylık olağan divan toplantısını online olarak gerçekleştirdi
Saadet Partisin’den online toplantı
Advert

Boran KAYALAR-Covid-19 salgını sebebiyle tüm toplantılarını online olarak gerçekleştiren Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı, bu ayki toplantısını yine online olarak yaptı. Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Danışmanı Necdet Gökçınar’ın katılımları ile yapılan toplantıya İl Sorumluları Selman Çoban, Halit Şengün ve İl Yönetim kurulu üyeleri Necati Korkmaz ve Eyüp Özmen, Mahalle Başkanları ve yönetimleri, Gençlik Kolu Başkanı Ali Demirkan ile yönetimi, ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

 

‘AYNI GEMİDEYİZ’

Toplantıda konuşan Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Danışmanı Necdet Gökçınar, “Kendi politikalarımızın yanında hükümetin uygulamada ve söylemde yaptığı yanlışların yerine doğruların nasıl konulacağını hem teorikte hem pratikte anlatarak halkı Saadete ikna etmemiz gerekir. Başta tarım politikalarındaki yanlışlıklardan olmak üzere mevcut sistemde aksayan tüm yanların ele alınıp hangi projelerle hangi reçetelerle bunların düzeleceğini anlatmalıyız. Gidecek başka vatanımız yok hepimiz aynı gemideyiz ve amacımız gemimizin karaya oturmaması ve halkımızın refah seviyesi içerisinde hayatlarını idame ettirmesidir” dedi.

 

 

‘ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPMALIYIZ’

Partililerine sahada aktif olmaları gerektiğini söyleyen Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, “Amacımız halkımıza hizmet etmek. Bunun için şu zor günlerde elimizden geleni değil daha fazlasını yapmak için çabalamalıyız. İstanbul’da hepiniz görmüşsünüzdür iki bayan kardeşimiz yanlarında çocukları ile yemek toplamak için sokaklarda dolaşıyor. Dağlara buğday serpin Müslüman beldesinde kuşlar aç kaldı demesinler denilen günlerden artık yemek toplanır diyen zamanlara kaldık” diye konuştu.

 

 

‘İKTİDARA YÜRÜMELİYİZ’

Sözlerini sürdüren Başkan Türel, “Omuzlarımızda bu kardeşlerimizin de yükü vardır. Eğer biz kendimizi daha iyi anlatabilseydik her şey değişebilirdi. Onun için kendimizi günün şartlarına göre aslımızı kaybetmeden güncellemeli ve halkın karşısına bu şekilde çıkıp halka hizmet etmek için iktidara yürümeliyiz. İktidara yürüyüş adımını da Milli Görüşün kalesi Gebze’den siz kıymetli dava arkadaşlarım ile beraber buradan atacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA