Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 03:48:30
Advert
Advert
 

Türk gençliği, bileği bükülmez bekçilerdir

Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Kurt, milli mücadelenin yıldönümünde “Türk gençliği büyük Türkiye’nin ana dinamiği, bağımsızlığımızın, birlik ve beraberliğimizin bileği bükülmez bekçileridir” dedi
Türk gençliği, bileği bükülmez bekçilerdir
Advert

Boran KAYALAR - Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Av. Yunus Emre Kurt, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kurucu kahramanları, muhterem gazilerimizi, aziz şehitlerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyorum” dedi.

 

‘KUTLU OLSUN’

 

Yazılı bir mesaj yayınlayan Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Av. Yunus Emre Kurt, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Türk gençliği büyük Türkiye’nin ana dinamiği, bağımsızlığımızın, birlik ve beraberliğimizin bileği bükülmez bekçileridir. Özellikle vurgulamak gerekir ki, gençliğe verilen değer ve eğitim geleceğe yapılan bir yatırımdır. Türk gençliği, geçmişi okuyarak bugünü yorumlamalı ve geleceği tasarlamalıdır. Mazi ile ati arasında sağlam köprü kurulursa; fikirler tahakkuk eder, ülkülere ulaşılır ve geleceğe sağlam basılır” ifadelerini kullandı.

 

‘İNANCIMIZ TAM’

 

Kurt, “Kocaeli'mizdeki Ülkücü Türk Gençleri olarak atalarımızdan aldığımız emaneti yükseltme iddia ve idealimizi her an canlı tutmaktayız. Her alanda kendini yetiştirmiş bir gençlik için durmuyor, yorulmuyoruz. Türk gençliğinin, Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kendisine vermiş olduğu ‘Türk İstiklalini, Türk Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etme’ görevinin bilincinde olarak bu aziz vatanın bekası için asli sorumluluklarını yerine getireceğine inancımız tamdır. 19 Mayıs 1919’un 101. yıldönümünde; büyük milletimizin bayramını içtenlikle kutluyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kurucu kahramanları, muhterem gazilerimizi, aziz şehitlerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyorum” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA