Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 00:58:32
Advert
 

Ünlüdağ'ın hayali olimpiyatlara katılmak

Ünlüdağ'ın hayali olimpiyatlara katılmak
Advert

Milli eskrimci Deniz Selin Ünlüdağ, Tokyo Olimpiyatları'nın koronavirüs salgını nedeniyle 2021 yılına ertelenmesine üzüldüğünü, hayalinin olimpiyatlara katılmak olduğunu açıkladı

 

MİLLİ SPORCU EVE ALIŞTI

Tokyo 2020'nin ertelenmesinin madalya almak için fırsat olabileceğine dikkati çeken Deniz Selin, "Olimpiyatlara çok az bir süre kalmışken yaşanan salgın ve sonrasında gelen erteleme kararı her profesyonel sporcu için kötü bir durum. Yaşımdan dolayı ilk başlarda üzülsem de şu an bu durum beni çok etkilemiyor. Çünkü çalışmak için daha fazla zamanım olacak. O açıdan mutluyum. Evde kalmaya artık alıştım. Evde her gün düzenli olarak antrenman yapmaya devam ediyorum. Bunun yanı sıra bol bol resim çiziyor, kitap okuyorum" ifadelerini kullandı. 

 

ANTRENÖRLERLE ONLİNE İLETİŞİM

Milli eskrimci Deniz Selin, federasyon ve antrenörleriyle video konferans yoluyla düzenli görüştüğünü söyledi. Antrenörleri tarafından kendisine gönderilen programlara harfiyen uyduğunu anlatan Deniz Selin, "Bu süreç bittiğinde en iyi şekilde hazır olmak istiyorum. Haftanın belirli günleri antrenörlerimizle video konferans yoluyla görüşüp, antrenman yapıyoruz. Diğer günler ise bize verilen programları uyguluyoruz. Her profesyonel sporcunun en büyük hayali olimpiyatlara katılmaktır. 2021 yılına ertelenen olimpiyatlara katılmak ve oradan bir madalya ile dönmeyi çok istiyorum" şeklinde konuştu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA