Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 02:12:10
Advert
 

Cimnastikçilerden online kutlama

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Cimnastik Kulübü koronavirüs salgını nedeniyle 19 Mayıs kutlamalarına anlamlı ve örnek bir organizasyon ile imza attı
Cimnastikçilerden online kutlama
Advert

Kulüp Başkanı Tolga Havuç ve tüm yöneticilerinin antrenörlerinin katılımıyla gerçekleşen online 19 Mayıs kutlamalarına kulübün sporcuları ve velileri adeta akın etti. Onlarca sporcunun ve velinin katılımıyla gerçekleşen programda Başkan Tolga Havuç, kulübün var oluşundan projelerine kadar her konuda büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün misyonunu ve vizyonunu örnek aldığını belirterek günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Daha sonra Başkan Tolga Havuç yönetmiş olduğu online toplantıda sözü sırasıyla kulüp antrenörlerine verdi. Kulüp antrenörleri ise günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını gerçekleştirdi. Sporcular ve veliler ise böylesine değerli bir program organize ettiği için Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Jimnastik Kulübü’ne teşekkür etti.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA