Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.07.2020 SAAT 23:15:33
Advert
Advert Advert
 

Millet Bahçesi ihalesi eylülde yapılacak

Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüşen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Derince ve Gebze’de yapılacak olan Millet Bahçelerinin ihalesinin eylüde yapılacağını söyledi
Millet Bahçesi ihalesi eylülde yapılacak
Advert

ANKARA’DA Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile uzun bir görüşme gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, toplantıda, Millet Bahçeleri projelerini de masaya yatırdı. Derince ve Gebze’de iki Millet Bahçesi'nin ihalesinin eylül ayında yapılacağı öğrenildi. “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile planladığımız ortak projeleri en kısa zamanda hayata geçireceğiz” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA