Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 23:13:28
Advert
Advert Advert
 

İki isimden ortak tepki

İki isimden ortak tepki
Advert

Burçin SAĞLAM AYSU- Gelecek Partisi’nin kurucu kadrosunda yer alan Kocaeli’nin yakından tanıdığı bir isim olan Doğan Demir, son zamanlarda camilerde türküler çalınmasına tepki gösterdi: “Cami hoparlöründe türkü çaldırmak bilinçli yapılan bir provakasyon olduğu gibi ahlaksızlıktır. İbadet yerleri bu toplum kutsalıdır.”

 

ELİNİZİ CAMİLERDEN ÇEKİN

CHP İzmit ilçenin eski başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya da bu duruma sessiz kalamadı: “Cami hopörlerinden ÇAV BELLA( orjinali bella ciao dur) çalmak herşeyin ötesinde vicdansızlıktır. Cami hopörlerinden Çav Bella’da Dombra’da çalınmaz. Artık lütfen çekin elinizi camiden, kışladan,okuldan. Herkesin gözü gibi bakması gereken ortak noktalardır. Savaşta bile el sürülmemesi gereken yerlerdir.. Güzel olan şey ise; Artık herkesin bu tür provakasyonlara karnı tok. Düşüncesi ne olursa olsun vatandaşlarımız toplumu kışkırtacak olaylarda sağduyulu davranıyor.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8693 TL 6.8419 TL
Euro
EURO
7.7611 TL 7.7302 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA