Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 06:29:15
Advert
Advert Advert
 

Kanadı kırık martı peşinden koşturdu

Kocaeli Gebze İlçesinde, kanadı kırık olduğundan uçamayan martıya yardım etmek isteyen vatandaş ve itfaiye ekipleri uzun süre peşinden koştu.
Kanadı kırık martı peşinden koşturdu
Advert

Abbas ÇAKAR-KOCAELİ Gebze ilçesinde,  Mollafenari Merkez Camii  imamı Murat Ural, kanadı kırık olduğundan dolayı uçamayan bir martı olduğunu fark ederek yardım etmek istedi. Ancak kendi başına çabaları sonuçsuz kalınca itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine ulaşan Mollafenari Gönüllü İtfaiye ekibi martıyı yakalamaya çalıştı. Uzun uğraşlar sonucu yaralı martı yakalanarak tedavisi için Kanca çiftliğinde  görevli veterinere teslim edildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA