Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 23:46:41
Advert
Advert Advert
 

Emniyet Müdüründen kutlama ve denetim

Kocaeliİl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, bayramın ilk günü sokağa çıkma izini bulunan 65 yaş ve üstü vatandaşlar ile personelin bayramlarını kutladı. Ayrıca uygulama noktalarında denetimlerde bulundu
Emniyet Müdüründen kutlama ve denetim
Advert

Abbas ÇAKAR

COVİD-19 Koronavirüs salgını nedeniyle,  Ramazan Bayramında 4 gün boyunca sokağa çıkma yasağı uygulanıyor.  Bayramın ilk gününde, saat 12.00 ile 20.00 arasında sokağa çıkma izini bulunan 65 yaş ve üstü yaşlılar, her ne kadar sevdiklerinin yanına gidemeyip, onlarda yanlarına gelemese de,  gün boyu güzel havanında keyfini çıkarak dolaşmanın sevincini yaşadı.  Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu’da,    sahada görev yapan emniyet personeli ile sokakta dolaşan yaşlıların bayramlarını kutladı.  Uygulama noktalarına giden Tipioğlu,  uygulama noktalarını denetlerken personelin bayramlarını kutlarken, kendilerine de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8693 TL 6.8419 TL
Euro
EURO
7.7611 TL 7.7302 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA