Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 08.07.2020 SAAT 05:28:37
Advert
Advert Advert
 

Ankara Caddesi'ne yol betonu atıldı

Kartepe’de Covid-19 önlemleri dolayısıyla bir süre duran yatırımlar Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla yeniden hızlandı. Ankara Caddesi’ne yol betonu atıldı.
Ankara Caddesi'ne yol betonu atıldı
Advert

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalar ile Covid-19 vakalarının azalması sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, yatırımlara devam kararı aldı. Tüm çalışmalar Covid-19 önlemlerine uygun olarak hızlandırıldı. Köseköy Battı-Çıktı yanında bulunan Ankara Caddesi’nde yol betonu atıldı.

 

KISA SÜREDE BİTİRİLECEK

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ankara Caddesi’nde 250 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde yola beton atıldı. Yol betonu çalışmalarının tamamlanması sonrasında cadde araç trafiğine açılacak. Ankara Caddesi araç trafiğine hizmet verirken kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları en kısa sürede tamamlanacak.

 

 

RAHAT ULAŞIM ÇOK ÖNEMLİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Koronavirüs ile mücadelemiz Sağlık ve İçişleri Bakanlıklarımızın talimatları doğrultusunda devam ederken, yavaşlatılan yatırımlarımız yeniden hız kazanarak devam etmeye başladı. Kartepemiz özellikle turizmi ile ön plana çıkan bir ilçedir. Ulaşım alanında yapılan yatırımlarımız ilçemizin geleceği için çok önemlidir. Covid 19 önlemlerine uyarak yatırımlarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8745 TL 6.8471 TL
Euro
EURO
7.7556 TL 7.7246 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA