Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 22:53:32
Advert
Advert Advert
 

İzmit sokakları bayramı özlüyor

Ramazan Bayramı’nın ikinci günü gerçekleşirken, bayramlarda cıvıl cıvıl olan sokaklar, dört günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle bayramı oldukça sakin geçiriyor.
İzmit sokakları bayramı özlüyor
Advert

Boran KAYALAR - Korona virüs tedbirleri kapsamında 4 gün sürecek olan sokağa çıkma yasağının üçüncü günü devam ediyor. İzmitliler Ramazan Bayramı’nın ikinci gününü de  geçirirken Yürüyüş Yolu, Fethiye Caddesi, Sabri Yalım Parkı ve Yeni Cuma Parkı boş kaldı. Bayramın birinci gününde 65 yaş ve üstü vatandaşlara sokağa çıkma izni verilirken, bugün sokaklarda sadece  ekmek ve simit dağıtımı yapan satıcılar, polisler ve belediye görevlileri yer aldı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8693 TL 6.8419 TL
Euro
EURO
7.7611 TL 7.7302 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA