Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 08.07.2020 SAAT 04:14:40
Advert
Advert Advert
 

Derince’de çocukların halı sahası hazır

Derince’de çocuklara ve gençlere yönelik eğitim ve spor merkezleri bir bir hizmete girerken Çenedağ Mahallesi’ndeki yeni bir halı sahanın daha yapımı tamamlandı
Derince’de çocukların halı sahası hazır
Advert

Çocuklara ve gençlere yönelik projelere özel önem veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçede yeni bir halı sahayı daha çocukların hizmetine sunuyor. Çenedağ Mahallesi Aslan Sokak üzerinde yer alan Şehit Piyade Onbaşı Hıdır Akdeniz Parkı içerisindeki alanda yer alan halı saha 12,5 x 25 metre ebatlarından oluşuyor. Cımbızlar Kur’an Kursu’nun hemen bitişiğinde yer alan suni çim futbol sahasının yapımı büyük ölçüde tamamlandı. Etrafı 6 metre yüksekliğinde kafes tel ile çevrilen halı saha ile birlikte bölgeye yeni bir spor tesisi inşa edilerek, çocuklar ve gençlerin çok önemli bir talebi daha yerine getirilmiş oldu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8745 TL 6.8471 TL
Euro
EURO
7.7556 TL 7.7246 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA