Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 07:22:07
Advert
Advert Advert
 

‘Sınav tarihi 3 kez değişir mi?’

Veli-Der Kocaeli Şubesi, 28 Mayıs Perşembe günü İnsan Haklar Parkı’nda Haziran ayında yapılacak LGS ve YKS ile ilgili basın açıklaması yapacak
‘Sınav tarihi 3 kez değişir mi?’
Advert

Boran KAYALAR-Öğrenci Veli Derneği Kocaeli Şube Yönetim Kurulu yazılı bir açıklama yaparak 28 Mayıs Perşembe günü Sabri Yalım Parkı’nda LGS ve YKS ile ilgili açıklama yapacak. Bilindiği üzere milyonlarca genç ortaokul ve lise sınavlarında önümüzdeki ay ter dökecek. Koronavirüs salgını sebebiyle evlerine kapanan öğrenciler, sınava hazırlanmak için son kulvarda.

 

‘SINAV TARİHİ 3 KEZ DEĞİŞİR Mİ?’

Veli-Der’den yapılan açıklamada “Değerli Basın Emekçileri, Türkiye korana virüs nedeniyle son günlerde dünyada olduğu gibi zor günler geçiriyor. Salgın çalışan nüfusu etkilediğinden daha fazla çocuklarımızı vurdu. Günlük dertlerimizi telaşı içerisinde bunu fark edemiyoruz. Sınav tarihi üç kez değiştirilir mi? 19 Haziran'da kadar uzaktan eğitim yapılacak. Önümüzdeki aylarda LGS ve YKS yapılacak. Veli Der olarak Eğitim alanında yaşanan sorunlarla ilgili görüş ve önerilerimizi 28 Mayıs Perşembe günü saat:13.00'de İnsan Hakları Parkında kamuoyu ile paylaşacağız. Siz değerli basın emekçilerini bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA