Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 10:50:39
Advert
Advert Advert
 

Uslu: Milletin değerlerini yok sayanlar var

Gölcük’te gerçekleştirilen kent bayramlaşmasına sadece AKP’li yöneticilerin katılmasına tepki gösteren Saadet Partisi İl Yöneticisi Sedat Uslu,” Gölcük de skandal bayramlaşma bu kentte bize bir kere daha gösterdi ki, kendinden olmayan her kesimi kutuplaştırıp ötekileştirerek bu milletin değerlerini yok sayanlar var” dedi
Uslu: Milletin değerlerini yok sayanlar var
Advert Advert

Boran KAYALAR-Coronavirüs tedbirleri kapsamında birçok ilde kent bayramlaşması gerçekleşmezken, Gölcük’te bayramın birinci gününde dar programlı ve sosyal mesafe içerisinde bayramlaşma gerçekleştirildi. Gölcük Kaymakamlığı önünde vefa sosyal destek grupları ile gerçekleştirilen törene AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük İlçe Emniyet Müdürü Adem Gider, Gölcük Jandarma Komutanı Mahir Sıradağ, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tayyar, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yelken ve dernekler katılım sağladı.

 

MİLLETİN DEĞERİNİ YOK SAYANLAR

Protokol ve sadece AK Parti’li isimlerin bulunmasına hem CHP hem de İYİ Parti’den hem de Saadet Partisi’nden tepki geldi. Saadet Partisi İl Yöneticisi Sedat Uslu yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Gölcük de skandal bayramlaşma bu kentte bize bir kere daha gösterdi ki, kendinden olmayan her kesimi kutuplaştırıp ötekileştirerek bu milletin değerlerini yok sayanlar var! Kutuplaşmış düzen, kendi ayakları üstünde duramayan (durması istenmeyen) aciz ve zavallı bireylerin dayanak arayışıdır.

 

BİR ARAYA GELMEKTEN KORKAN

Toplumsal olarak çok büyük bir tehlikenin içinde olduğumuzun, gittikçe de bu tehlikenin tırmanıp, kent sathında her yere yayılıp, işin içinden çıkılmaz bir hal aldığının farkında mısınız? Bayramda dahi bir araya gelmekten korkan kaçan bir anlayış nasıl olura bu millet hizmet etmek için var olduğunu iddia edebilir? Bu hiç mi hiç inandırıcı değil. Online üzerinden ilçe başkanları ile toplantı yapıp bunu tüm Kocaeli’ye ulaştırmak için mücadele verenlerin gerçek yüzünü bu vesileyle milletimizin görmemesinden dolayı büyük bir memnuniyet içerisindeyim.”

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8755 TL 6.8480 TL
Euro
EURO
7.7856 TL 7.7545 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA