Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 08:40:33
Advert
Advert Advert
 

İzmit’te muhalefet panik halinde

İzmit’te muhalefet panik halinde
Advert

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’in Cephanelik’le ilgili eleştirilerine sert çıktı.

 

Yıldırım şu açıklamayı yaptı:

 

“Türkiye Covid-19 pandemisiyle mücadele ederken, 2 ayı aşkın süredir parklar, sahiller ve ören yerleri halkımıza kapatılmıştır.  Bu yerlerdeki her türlü yürüyüş, piknik ya da dinlenmelerin karşılığı yüklü miktarda cezadır. 

 

Durum bu iken, belediyelerin kaynaklarını dinlenme alanlarındaki çevre düzenlemeleri yerine pandemiyle mücadele ve sıkıntı yaşayan halkın dertlerine derman olmaya ayırması kadar normal bir durum yoktur. 

 

Har vurup harman salmaya alışkın olan siyasilerin bu durumu garipsemesi doğaldır. Park ve sahil yasaklarının kalkmasıyla beraber başta İzmit Belediyesi olmak üzere tüm belediyeler bu yerlerin eksikliklerini giderecektir. Komik olmuyormu arkadaşlar Devletimizin pandemi süresince koymuş olduğu yasaklar varken, siz İzmitte muhalefet partisi temsilcisi olarak yasakları çiğneyip kanunsuz ve insanların sağlığını tehlikeye atacak eleştiriler yapıyorsunuz. Nacizane tavsiyem çok aceleci davranıyorsunuz, panik durumunuzdan bir an önce kurtulmanız.”

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA