Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.07.2020 SAAT 23:37:26
Advert
Advert Advert
 

Alo Evlat Kartepelileri yalnız bırakmıyor

Covid-19 pandemisine karşı Ramazan Bayramı süresince uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü ve YAŞ-BAK ekipleri Kartrepelilerin 7/24 yanlarında oldu.
Alo Evlat Kartepelileri yalnız bırakmıyor
Advert

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 tedbirleri son gelişmelere uygun olarak Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde aralıksız devam ediyor. Covid-19 önlemleri kapsamında Ramazan Bayramı süresince sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı. Kartepe Belediyesi ekipleri gereken tedbirleri alırken, Alo Evlat Sağlık Kulübü ve YAŞ-BAK ekipleri Kartepelileri yalnız bırakmadı.

 

AKSAMADAN HİZMET

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile Ramazan Bayramı boyunca 4 gün uygulanan sokağa çıkma sınırlamasında Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri Kartepelilerin ihtiyaçlarını giderdi. Kartepelilerin ilaç, alış-veriş gibi ihtiyaçlarını gideren ekipler Kartepelilerin bayramlarını kutlamayı da ihmal etmedi. YAŞ-BAK ekipleri ise ilçe genelinde periyodik bakımlarına devam etti. Özellikle Kartepe’nin yaşayan çınarlarının bayramlarını kutlayan ve kendileriyle bir evlat sıcaklığında ilgilenen ekipler bol bol hayır duası aldı.

 

NORMALLEŞME SÜRECİNE DİKKAT

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı Ramazan Bayramı süresi boyunca çalışma arkadaşlarımız ile hemşehrilerimizin hizmetindeydik. Covid-19 önlemleri ilçemiz genelinde devam ederken ekiplerimizin özverili çalışmaları da devam ediyor. Normalleşme sürecinde Kartepeli hemşehrilerimiz sosyal hayatlarına devam ederken, belirlenen kurallara uymaları çok önemlidir. Tabloyu iyimser hale birlikte getirdik, bunun devamında da birlikte koruyacağız” ifadelerini kullandı.     

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA