Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 10:25:12
Advert
Advert Advert
 

Gürsoy: Normalleşme ekonomide oluşmalı

SP İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy, “Normalleşme sadece sosyal hayatta değil ekonomik alanlarda da oluşmalıdır” dedi
Gürsoy: Normalleşme ekonomide oluşmalı
Advert Advert

Boran KAYALAR-Saadet Partisi(SP) İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy yaptığı yazılı açıklamada, Salgın sürecinin devam ettiği, virüsün bulaşma riskini azaltmak adına gerekli tedbirlerin alındığı dönemde Ramazan Bayramımızı burukta olsa yaşadık. Salgının her alana etkisi olduğu gibi en büyük hasarı da ekonomiye verdiği aşikardır. Ekonominin geçmişten gelen sarsıntılı durumuna salgının getirdiği daralmada eklenince, süreç ülke insanımız adına endişe verici duruma evrildi.İktidarın Ekonomi Bakanı’nın açıklanan paketle kalkan olduk iddiası, çarşı pazarda karşılık bulmamaktadır. Açıklanan paket pansuman tedbir olmaktan öteye geçmemiştir” ifadelerini kullandı.

 

KAYNAKLAR RANTİYEYE DEĞİL MİLLETE DÖNMELİ

Sözlerini sürdüren Gürsoy, “Normalleşme sürecine gireceğimiz şu günler de esnafından pazarcısına, işvereninden işçisine toplumun her kesimi umutsuzca günlerini geçirmektedir. İktidar on sekiz yıldır ekonomimiz uçuyor iddiasını ispatlama dönemine girmiştir. Bu süreçte yardım kolisi dağıtmanın ötesine geçerek insanımızın ekonomik kabuslarını dindirmelidir. Bu ülke geniş imkanlara sahip bir ülkedir. Kaynaklar rantiyeye değil millete döndürülmelidir. Normalleşme sadece sosyal hayatta değil ekonomik alanlarda da oluşmalıdır” diye konuştu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8755 TL 6.8480 TL
Euro
EURO
7.7856 TL 7.7545 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA