Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 10:40:51
Advert
Advert Advert
 

Erol: İzmit halkı yine mağdur ediliyor

 Erol: İzmit halkı yine mağdur ediliyor
Advert Advert

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol bugün Seferlerine başlayan YHT’nin İzmit’te durmayacağı iddiası üzerine bir  açıklama yaptı.

Erol açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından 28 Mayıs tarihinde başlayacağı açıklanan Yüksek Hızlı Tren Seyahat Programında İzmit Tren İstasyonunun bulunmadığını büyük bir şaşkınlık ve üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Pandemi sürecinde, uygulamalara ve sokağa çıkma yasaklarına uymakta büyük özen gösteren İzmit halkının, seyahat etme özgürlüklerinin kısıtlanması anlamına gelen bu uygulamayı doğru bulmadığımızı belirtmek istiyoruz. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının, İzmit halkını yok sayan bu programında derhal bir değişiklik yapmasını, YHT ile birlikte İstanbul- Konya Hızlı Trenin de İzmit İstasyonunda durmasını talep ve rica ediyoruz. İzmit halkı olarak, en kısa zamanda bu yanlış uygulamadan geri döneceğine olan inancımızı koruyor, milletvekillerimizin bu konuya duyarlılık göstermelerini ve çözüm üretmelerini bekliyoruz. 
 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8755 TL 6.8480 TL
Euro
EURO
7.7856 TL 7.7545 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA