Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.07.2020 SAAT 22:23:06
Advert
Advert Advert
 

Robin Hood o ilçede ortaya çıktı

Bayram arifesi İzmit’ten geldiğini söyleyen bir iş adamı kimliğini tanıtmadan Kandıra’da rastgele girdiği bir markette borçlarını ödeyemeyen birkaç kişinin borçlarını ödedi.
Robin Hood o ilçede ortaya çıktı
Advert

Kandıra Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde hizmet veren Çelebi Market’e İzmit’ten geldiğini söyleyen bir iş adamı market sahibi Esen Çelebi’ye “Veresiye veriyor musunuz?”  diye sordu. Çelebi “Tabii ki veresiyeyi tanıdığımız kişilere veriyoruz” dedi. Hayırsever şahıs “Borcunu ödeyemeyen var mı?” diye sordu. Market sahibi Çelebi" tabiki var dedi. Bunun üzerine Hayırsever şahıs markette uzun süredir borçlarını ödeyemeyen birkaç kişinin borçlarını ödeyerek marketten ayrıldı.

 

Market sahibi Esen Çelebi, “kişiyi hiç tanımıyorum. İzmit’ten bir iş adamı olduğunu söyledi. Uzun süredir borcunu ödeyemeyenlerin birkaç kişinin borcunu ödeyerek ilçemizden ayrıldı. Böyle hayırsever vatandaşlardan Allah razı olsun. Bayram arifesi birkaç ekonomi sıkıntısı olan ailenin borcunu ödeyerek hem bizleri hem de aileleri sevindirdi.” dedi

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA