Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 09:06:02
Advert
Advert Advert
 

Kısıtlama bitecek mi?

Sokağa çıkma yasakları, bazı işletmelerin yeniden açılması ve seyahat kısıtlaması başta olmak üzere normalleşme sürecine ilişkin yeni kararlar bugün açıklanacak.
Kısıtlama bitecek mi?
Advert Advert

Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısı bayramdan sonra yoğun bir gündemle videokonferans yöntemiyle bugün gerçekleştirilecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu'nda görüşülen tavsiye kararlarını paylaşacak.

İllerdeki seyahat kısıtlamalarının kaldırılması değerlendirilecek. İstanbul, Ankara ve İzmir'de kısıtlamanın ve hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasaklarının bir süre daha devam etmesi bekleniyor.

Bayram tatili öncesinde vaka görülmeyen ancak son günlerde yeni vaka tespiti yapılan illerle ilgili yeni kararlar alınabileceği kaydedildi.

 

NİKAHLAR BAŞLAYACAK

Nikah salonlarının yüzde 25 kapasitesinin aşılmaması ve sosyal mesafe kurallarına göre düzenleme yapma şartıyla faaliyete geçmesi bekleniyor.

Toplantıda umuma açık istirahat ve eğlence yerleri ile çay bahçesi, dernek lokalleri, ören yerleri ile müzelerin 1 Haziran itibariyle açılmasının da değerlendirileceği ifade ediliyor.

Kaynak:SÖZCÜ

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8755 TL 6.8480 TL
Euro
EURO
7.7856 TL 7.7545 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA