Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 14:49:15
Advert
 

Nazlıgül: Bu kente yapılmış bir ihanet

DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül İstanbul’dan kalkan Ankara ve Konya seferlerinden Gebze ve İzmit duraklarının kaldırılmasına tepki göstererek, “Pandemi İstanbul, Sakarya, Bilecik Bozöyük, Eskişehir, Ankara ve Konya’da da var. Sadece Kocaeli duraklarının kaldırılması bu kente yapılmış bir ihanettir” dedi
Nazlıgül: Bu kente yapılmış bir ihanet
Advert

Boran KAYALAR - Demokrat Parti(DP) İl Başkanı Mustafa Nazlıgül düzenlediği yazılı basın açıklamasında İstanbul’dan kalkan Ankara ve Konya seferlerinden Gebze ve İzmit duraklarının kaldırılması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Nazlıgül açıklamasında, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yüksek hızlı tren seferlerinin 28 Mayıs itibarı ile tekrar başladığını duyurdu. Ancak bu açıklama Kocaeli için büyük bir şok etkisi yarattı” ifadelerini kullandı.

 

PANDEMİ SADECE KOCAELİ’DE YOK

Nazlıgül açıklamasını, “İstanbul’dan kalkan Ankara ve Konya seferlerinden Gebze ve İzmit durakları kaldırılmış. Sanayinin başkenti olarak adlandırılan Kocaeli bir üvey evlat olmuştur. Bu seferler pandemi sebebi ile kaldırıldı ise pandemi sadece Kocaeli’de yok. Pandemi İstanbul, Sakarya, Bilecik Bozöyük, Eskişehir, Ankara ve Konya’da da var. Sadece Kocaeli duraklarının kaldırılması bu kente yapılmış bir ihanettir” şeklinde sürdürdü.

 

SEÇEN HALKI MAĞDUR ETMEYİN

Nazlıgül açıklamasının sonunda, “Çok uzun yıllar özellikle İzmit için sembol olmuş tren artık bizler için mazide kalmış bir anımı olacak? Burada görev Kocaeli halkının oyları ile seçilmiş milletvekillerine düşmektedir. Saygıdeğer Kocaeli milletvekilleri sokağa çıkma yasağı bitti. Artık lütfen evlerinizden çıkın ve Kocaeli halkının mağduriyeti için bir şeyler yapın. Bu kentte özellikle Ankara seyahati için yoğun bir şekilde kullanılan THY’nin Gebze ve İzmit'te durmasını sağlayın ve sizi seçen halkı mağdur etmeyin” dedi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA