Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.07.2020 SAAT 22:38:56
Advert
Advert Advert
 

İşçilere yapılan testler devam ediyor

Kocaeli’deki OSB’lerde çalışan işçilere dönük yapılan toplam 35 bin 460 testten yalnızca 109’u pozitif çıktı. Bu oran, binde 3’e denk geliyor
İşçilere yapılan testler devam ediyor
Advert

 

TESTE DEVAM

KOCAELİ Sanayi Odasının girişimleri ile Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) ve Gebze Teknik Üniversiytesi (GTÜ) işbirliği ile kurulan Kovid-19 Tanı Merkezi, Organize Sanayi Bölgelerinde çalışan işçilere test yapmaya devam ediyor.

 

357 FABRİKA

Dün yapılan bin 191 testle beraber toplam test sayısı 35 bin 460’a çıktı. Pozitif vaka sayısı 109’a ulaşırken, dün hiç pozitif vakanın çıklaması sevindirdi. OSB’lerde toplam 357 fabrikada test yapılırken, pozitif vaka olan firma sayısı 53 oldu.

 

ORAN BİNDE 3

ÖTE yandan dün ise 2 bin 41 test yapılırken, sonuçlar henüz çıkmadı. Son vaka oranlarıyla beraber OSB’lerdeki işçilerde her bin kişiden 3’ünde Covid-19’un pozitif çıktığı ve virüsün semptom göstermediği ortaya çıktı. Mevlüt SOYSAL

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA