Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 06:43:19
Advert
Advert Advert
 

Zeytinoğlu: Diğer illere de katkı vereceğiz

Zeytinoğlu: Diğer illere de katkı vereceğiz
Advert

Mevlüt SOYSAL-TÜSEB ve GTÜ işbirliği ile KSO’nun girişimleri ile kurulan Kovid-19 Tanı Merkezi, Türkiye’ye model oldu

 

EN AZ 10 İLDE

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca’nın da çok önemsediği ve Organize Sanayi Bölgeleri ile fabrikalarda çalışan işçilere test yapılması için kurulan merkez, yakın zamanda Türkiye’nin en az 10 ilinde test yapmaya başlayacak. Gazetemize konuşan Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, bu modelle ilgili diğer illere de katkı vereceğiz” dedi.

 

BİZİ MUTLU ETTİ

DİĞER illerdeki tarama faaliyetlerinin 1 Haziran itibariyle başlayacağını kaydeden Başkan Ayhan Zeytinoğlu, “Birçok ilden oda başkanları bize ulaştı ve modelle ilgili bilgi istedi. Bakanımız da büyük destek verdi. İlk olarak Kocaeli’de hayata geçen bu test yönteminin Türkiye’ye model olması bizi mutlu etti” dedi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA