Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 22:40:53
Advert
Advert Advert
 

Korona denetiminde 151 kişiye ceza

COVİD-19 Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, alınan tedbirlere uyulması amacıyla gerçekleştirilen denetimler aralıksız devam ediyor. Son denetimde. Tedbirlere uymayan 1 iş yeri ile 151kişiye idari para cezası uygulandı.
Korona denetiminde 151 kişiye ceza
Advert
Abbas ÇAKAR-COVİD-19 Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, alınan tedbirlere uyulması amacıyla   gerçekleştirilen denetimler aralıksız devam ediyor. Salgınının yayılmasının önlenmesi kapsamında alınan tedbirlere istinaden 28.05.2020 günü yapılan denetim ve kontrollerde  552 iş yeri denetlendi ve 5 bin 776 şahıs sorgulandı.Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde yapılan uygulamalarda belirtilen çalışma saatlerinde dışında faaliyet gösteren  1 işyerine, maske takmadığı tespit edilen 8 , karantina ihlali yapan 5, sokağa çıkma yasağına uymayan 78 ,sosyal mesafe kuralına uymayan 34  ve ,seyahat izin belgesi bulundurmayan 26 olmak üzere toplam  151 şahsa idari para cezası uygulandı. Ayrıca idari işlemler haricinde 3 kişiyede adli işlem yapıldı. Yine kontrollerde  çeşitli suçlardan aranan 13  kişi yakalandı.
 
 
 
 
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8693 TL 6.8419 TL
Euro
EURO
7.7611 TL 7.7302 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA