Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 06:49:56
Advert
Advert Advert
 

Kazan’dan anlamlı yardım

Kazan’dan anlamlı yardım
Advert

İzmit Belediyesi’nin MHP’li meclis üyesi İlker Kazan Akpınar Toki Hz. Ömer Camii’nde kurulan 4-6 yaş çocuklar için Kur’an kursuna Çuvallarla oyuncak ve kıyafet toplayarak dernek başkanı Muzaffer Gümüş ve  mahalle muhtarı Erhan Aydın’a teslim etti. Teslimde konuşan Kazan, “Biz halkımıza hizmet etmek için seçildik başkaları gibi sosyal medyalarda Klavye delikanlılığı yapmıyorum, ayaklarına giderek hizmet yapıyorum yardımlarda bulunuyorum. İhtiyaç sahipleri ile Fotoğraf çektirip onları zor duruma sokmuyorum. Halkımız bizi hizmet etmemiz onlara değer vermemiz için seçti Ben 9 ışığı örnek alarak il başkanım Aydın Ünlü beyden öğrendiğim gibi Teşkilatımın bana gösterdiği teveccü ve arkamda Sağlam durması sayesinde bunları gerçekleştirebiliyorum. 

 

HEP DESTEK OLACAĞIZ
Teşkilatım kesinlikle beni ve diğer meclis üyelerimizi Sahipsiz bırakmıyor. Aydın Ünlü başkanım bizlere her toplantıda Muhtarlarımız ve Halkımızının Partili Ayrımı gözetmeksizin yanlarında olmamızı dertleri ile ilgilenmemizi çözebildiklerimizi çözmemizi Çözemediklerimizin ise kendilerine bildirmemizi söylüyor ve bizi çalışmamızı hızlandırmak için hem teşfik ediyor Hem önümüzü açıyor.Bizleride sizler benim vekilimsiniz diyerek şevklendirip onure ediyor. MHP teşkilatları olarak  Kadın, Çocuk, Engelli, Hasta vatandaşlarımız için Pozitif ayrımcılık yapıyoruz:Diğer partilerlerin
Yaptıkları bizi ilgilendirmiyor .Kırmızı çizgilerimiz hariç.Kavga İçerisinde değil onları önergelerimizle yaptıklarımızla örnek Olup çalıştırmaya halka hizmet etmeye teşfik ediyoruz” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA