Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 01:08:00
Advert
Advert Advert
 

KOÜ, 1 Haziran’da o birimini açacak

KOÜ, 1 Haziran’da o birimini açacak
Advert

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada KOÜ’lü öğrencilere seslendi:

 

“Sevgili Öğrenciler Kocaeli'nde yaşayan gerek üniversitemiz gerekse diğer üniversitelerde öğrenim gören öğrencilerimize ödevlerini ve sınavlarını sağlıklı bir şekilde yapabilmeleri için 01.06.2020 tarihinden itibaren  bilgisayar laboratuvarlarımızla hizmet vermeye başlayacağız. Üniversitemizin tüm teknolojik/bilgisayar/internet altyapısını öğrencilerimize sunmaktan büyük bir memnuniyet duyacağız. Pazartesi günü (1 haziran) ayrıntılı açıklama yapılacaktır. Ayrıntılar için lütfen KOÜ web sayfamızı takip edin. Başarılarınız daim olsun.Selam ve sevgilerimle”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA