Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 08:07:58
Advert
Advert Advert
 

Karamürsel Belediyesi pazar günü açık olacak

Pazar günü sokağa çıkmalarına izin verilen 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız için Karamürsel Belediyesi Emlak Servisi açık olacak
Karamürsel Belediyesi pazar günü açık olacak
Advert

Karamürsel Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında gece-gündüz, bayram-seyran demeden, hafta sonları da dahil olmak üzere çalışıyor. Bir yandan dezenfeksiyon çalışmalarına devam eden belediye yetkilileri, bir yandan da evlerinden çıkamayan vatandaşların imdadına yetişiyor, her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

65 YAŞ VE ÜZERİ İÇİN
Karamürsel Belediyesi, bu süreçte sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız için de bir kolaylık sağladı. 31 Mayıs Pazar günü (yarın) 14.00-20.00 saatleri arasında sokağa çıkmalarına izin verilen 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız için Karamürsel Belediyesi hafta sonunda çalışma kararı aldı.

 

EMLAK SERVİSİ AÇIK
Evden çıkamadıkları için İşyeri Çevre Temizlik Vergisi ve Emlak Vergisi 1. taksit ödemesini yapamayan vatandaşlarımız için Karamürsel Belediyesi Emlak Servisi, 31 Mayıs Pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek. Karamürsel Belediyesi’nden yapılan açıklamada son ödeme tarihinin 1 Haziran 2020 olduğu hatırlatıldı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA