Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 08:55:25
Advert
Advert Advert
 

Yurdagül’ün annesi koronayı atlattı

Yurdagül’ün annesi koronayı atlattı
Advert Advert

CHP Kocaeli eski Milletvekili Bekir Yurdagül’ün annesi, Covid-19’u atlattı. Yurdagül, sosyal medyadan şu notu paylaştı: “Sevgili dostlar,
Geçtiğimiz kısıtlı günlerin birinde karın bölgesindeki şiddetli bir ağrı nedeniyle annemi 112 aracılığıyla acile kaldırdık. Yapılan tetkiklerde akciğere pıhtı attığı ve bununda coronodan kaynaklanmış olabilecegi ifade edildi. Ve sonuçta kovid-19 testi pozitif çıktı. 

Bunun üzerine annemle teması olan bizler evlerimizde  karantinaya alındık. Annemin ise tedavisi hastanede devam etti. Bizlere yapılan test çok şükür negatif çıktı. 
En nihayetinde annemin tedavisi olumlu sonuç verdi ve son testlerin negatif çıkması üzerine dün hastaneden taburcu oldu.
Önce ailemizi üzen ve telâşlandıran, sonrasında sevindirip gecikmeli bayram yapmamıza neden olan bu tatsız olayı sizlerle paylaşmak istedim.
Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle, kendinize dikkat edin ne olur...”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8755 TL 6.8480 TL
Euro
EURO
7.7856 TL 7.7545 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA