Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 09:52:46
Advert
Advert Advert
 

Derince’de vezneler 65 yaş için açılıyor

Derince Belediyesi Vezneleri, 65 yaş üstü vatandaşların emlak vergilerini ödeyebilmeleri için 31 Mayıs Pazar (Yarın) günü 14:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet verecek
Derince’de vezneler 65 yaş için açılıyor
Advert Advert

2020 yılı emlak vergilerinin ilk taksit ödemeleri 1 Haziran Pazartesi günü sona eriyor. Mükelleflerin www.derince.bel.tr üzerinden de vergilerini ödeyebildiği bu süreçte son güne girilirken Derince Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Birimi, 65 yaş ve üstü vatandaşlar için pazar günü mesai yapacak. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı süreçte 31 Mayıs Pazar günü dışarı çıkacak olan 65 yaş üstü vatandaşların emlak vergilerini ödeyebilmeleri için Derince Belediyesi merkez vezneleri 14:00-18:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
cenk cemil
Yav, enflasyonun düşeceğini bilmek ve anlamak için kahin olmaya gerek yok! Ne zamanki emeklilere ve memurlara zam yapılacak aylar geliyor-yaklaşıyor, enflasyon hep yıllar-yılı düşüş sürecine giriyor ! İnceleyin son 10 yıldaki yıl ortası ve sonu enflasyonlarını bu gerçeği göreceksiniz !
Toplam 1 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8755 TL 6.8480 TL
Euro
EURO
7.7856 TL 7.7545 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA