Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 09:25:30
Advert
Advert Advert
 

Terhis olan askerler otogara akın etti

COVİD-19 Koronavirüs tedbirleri nedeniyle, yurt genelinde ertelenen askerlik ve terhis işlemleri, sabah saatlerinden itibaren yeniden başladı. Otogara akın eden askerler, seyahat kısıtlaması ve terhis günlerinin sokağa çıkma yasağı bulunan güne denk gelmesi nedeniyle araç bulmakta zorlandı.
Terhis olan askerler otogara akın etti
Advert Advert

Abbas ÇAKAR - COVİD-19 Koronavirüs tedbirleri nedeniyle, yurt genelinde ertelenen askerlik ve terhis işlemleri, Pazar günü sabah saatlerinden itibaren yeniden başladı. Kocaeli’nde otogara akın eden askerler, seyahat kısıtlaması ve terhis günlerinin sokağa çıkma yasağı bulunan güne denk gelmesi nedeniyle araç bulmakta zorlandı. Gecikmeli terhis olan askerler, kendileri için uygulanan tedbirleri yerinde bulduklarını,  geçte olsa ailelerine kavuşacakları için mutlu olduklarını ifade ettiler.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8755 TL 6.8480 TL
Euro
EURO
7.7856 TL 7.7545 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA