Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 05:04:22
Advert
Advert Advert Advert
 

İşte Kocaeli'nin aylık uyuşturucu bilançosu!

Kocaeli Valiliği tarafından son 1 ay içerisinde uyuşturucu ile mücadele kapsamında elegeçirilen uyuşturucu madde türleri ve miktarları yazılı bir açıklama ile kamuoyuna duyuruldu
İşte Kocaeli'nin aylık uyuşturucu bilançosu!
Advert Advert

Abbas ÇAKAR-Kocaeli Valiliği tarafından,  uyuşturucu ile mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının son bir ayda gerçekleştirdiği operasyonlarda ele geçirilen uyuşturucu tür ve miktarları yazıl bir açıklama ile kamuoyuna duyuruldu. Zehir tacirlerine karşı başarılı bir mücadele veren Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü,  mayıs ayında gerçekleştirdiği operasyonlarda 45 kilo 550 gram Esrar,  78 gram Skunk, 155 kilo 5 gram Eroin, 325 gram Metamfetamin,  2 kilo 183 gram sentetik kannabinoid,  34 bin 65 adet Ecstasy, 10 adet Sentetik Ecza, 20 bin 250 adetCaptagon ve 11 kök kenevir elegeçirdi.   Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ise 113 gram esrar ve  bin 326 kök kenevir elegeçirdi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA