Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 07:00:57
Advert
Advert Advert
 

Hürriyet’ten esnafa hijyen seti

Esnafların çalışmaya başlaması sonrası İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Fethiye Caddesi esnafını ziyaret ederek hijyen seti takdim etti
Hürriyet’ten esnafa hijyen seti
Advert

Boran KAYALAR-Koronavirüs tedbirlerinin kademeli olarak azaltılması kararı sonrasında bugün birçok esnaf kepenklerini açtı. Normalleşme adımlarının işlemeye başlamasıyla birlikte esnaflar sokağa çıkma yasağı günlerinde hazırlıklarını tamamladı. Bugün sabah itibariyle esnaflar sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermeye başladı. Esnafların çalışmaya başlaması sonrası İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Fethiye Caddesi esnafı ve çarşı esnafını tek tek ziyaret ederek hijyen seti takdim etti.

 

UYARILARDA BULUNDU

Esnafları dükkan dükkan gezen Hürriyet, esnaflarla hem sohbet etti hem de durumları hakkında bilgi aldı. Bazı esnaflar sorunlarını anlatırken, Hürriyet bunları not alarak ilgilenileceğini belirtti. Kimi esnaflar daha önce oluşan sorunlarının çözüme kavuşması dolayısıyla Hürriyet’e teşekkür etti. Son olarak Hürriyet, virüsün henüz bitmediği ve tedbirlerin asla elden bırakılmaması konusunda uyarılarda bulundu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA