Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 04:28:12
Advert
Advert Advert Advert
 

Cami içerlerinde ilk namaz kılındı

Coronavirüs’te normalleşme tedbirleri gereği vatandaşlar bugün itibariyle camilerin içinde vakit namazlarını kılmaya başladı.
Cami içerlerinde ilk namaz kılındı
Advert Advert

Boran KAYALAR - Coronavirüs’te normalleşme kapsamında daha önce camilerde ara verilen cemaatle ibadet 29 Mayıs’ta avlularda kılınan Cuma namazı ile tekrar başlamıştı. Sosyal normalleşmenin başladığı 1 Haziran’da (bugün) vatandaşlar vakit namazlarını camilerin içinde kıldı. Daha öncesinden dezenfekte edilen Fevziye Camii’nde öğle namazını kılan vatandaşlar cami içerisinde yoğunluk oluşturdu.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA