Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 04:25:54
Advert
Advert Advert Advert
 

Vatandaşlar AVM’lere akın etti

Korona virüs tedbirleri kapsamında kapılarını açan alışveriş merkezlerine vatandaşlar akın etti
Vatandaşlar AVM’lere akın etti
Advert Advert

Boran KAYALAR - Korona virüs tedbirleri kapsamında AVM’ler 21 Mart’ta kapatıldı. 11 Mayıs’ta normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte Kocaeli’de bulunan büyük AVM’ler 1 Haziran’ı bekleyeceklerini belirtmiş, yalnızca NCity AVM açılmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamayla normalleşme sürecine girildiğini belirterek kafe, restoran, spor salonlarının 1 Haziran’da açılabileceğini ifade etmişti.

 

VATANDAŞ AKIN ETTİ

İzmit’teki en büyük AVM’lerden biri olan 41 Burda AVM 2.5 ay sonra vatandaşa kapılarını açtı. Açılışını saat 12.00’de gerçekleştiren AVM vatandaşların akınına uğradı. Bazı vatandaşların mağazalar daha açılmadan geldiği ve çalışanlardan önce AVM’ye giriş yaptığı görüldü. Uzun zaman sonra AVM’ye giden vatandaşlar mağazaları gezinerek, kıyafet bakındı.  AVM’lerin açılmasıyla birlikte güvenlik önlemleri de arttı. Mağazaları gezen müşteriler dezenfektan sıkmadan içeri giremedi. Mağaza çalışanları ise maske ve siperlik takarak çalışmaya koyuldu.


 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA