Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 08.07.2020 SAAT 05:10:02
Advert
Advert Advert
 

Denizevler’de yıkım başladı

Gölcük Belediyesi ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş birliğiyle Sivritepe’de tamamlanan Kentsel Dönüşüm Projesi sonrasında, Denizevler Mahallesi’nde boşaltılan 40 binanın yıkımına bugün başlandı.
Denizevler’de yıkım başladı
Advert

17 Ağustos Gölcük Depremi’nde birçok binanın hasar gördüğü Denizevler Mahallesi için, Gölcük Belediyesi ve Çevre Şehircilik Bakanlığı iş birliğiyle Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında, 541 konutun tamamlanması sonrasında mahalle sakinleri yeni konutlarına taşınmıştı. Boşaltılan 40 binanın yıkımına da bugün başladı. Bu binaların yıkılmasıyla birlikte, 17 Ağustos Depremi’nin izlerini taşıyan son alan da ortadan kalkmış olacak. 40 binanın yıkım ve moloz kaldırma çalışması yaklaşık bir ay içinde tamamlanacak.

 

 

DENİZEVLERDEKİ DIŞINDA 62 BİNA DAHA YIKILDI

Gölcük Belediyesi orta hasarlı olup onarım ve güçlendirmesi yapılmayan ya da metruk olan binalarında yıkımına da devam ediyor. En son; Mesruriye ve Şevketiye köylerinde iki binanın yıkımı gerçekleşti. Böylelikle; onarım ve güçlendirmesi yapılmayan ya da metruk 62 binanın yıkılmış oldu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8745 TL 6.8471 TL
Euro
EURO
7.7556 TL 7.7246 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA