Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 08.07.2020 SAAT 04:18:01
Advert
Advert Advert
 

Başiskele’de 'Halk Ekmek' satışları başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Kocaeli Fırıncılar Odası arasında imzalanan Halk Ekmek Projesi protokolünün ardından pilot bölge seçilen İzmit’ten sonra Başiskele’de de “Halk Ekmek” satışı başladı.
Başiskele’de 'Halk Ekmek' satışları başladı
Advert

Başiskele’de Nisan ayında satışa başlanması planlanan halk ekmek satışı, tüm dünyayı etkileyen Koronavirüs salgını sonucu yaşanan aksaklıklar nedeniyle gecikmeli olarak 1 Haziran Pazartesi itibariyle başladı.    

 

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün de yakından takip ettiği projenin ilçede hizmete başlaması vatandaşları çok memnun etti. Başiskele’de 5 ayrı bölgede merkezi noktalara yerleştirilen Halk Ekmek Satış Büfeleri’nde vatandaşlar uygun fiyata ekmek almaya başladı.

 

200 GRAM EKMEK 1 TL, 400 GRAM EKMEK 2 TL 

Yeniköy Merkez Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Yaylacık Mahallesi ve Vezirçifliği Mahallesi’nde yer alan Halk Ekmek Büfeleri’nde ekmeğin 200 gramı 1 liradan, 400 gram ekmeğin fiyatı da 2 liradan satılmaya başlandı.

 

PAZAR VE RESMİ TATİLLERDE SATIŞ YOK

Ekmeğin dışında hiçbir şey satılmayacak olan Halk Ekmek büfelerinde pazar ve resmi tatil günlerinde satış yapılmayacak. Diğer günlerde ise sabah 07.00-09.00, öğlen 12.00-14.00, akşam 17.00-19.00 saatleri arasında satış yapılacak.

 

Başiskele'de hizmete başlayacak Halk Ekmek Büfe Noktaları'nın adresleri şöyle:

 

1- Yeniköy Merkez Mahallesi Harmanlık Caddesi No: 27

 

2-  Yeşilkent Mahallesi Mahmut Çavuş Caddesi No:135

 

3- Barbaros Mahallesi Millet Caddesi Hoylan Sokak

 

4- Yaylacık Mahallesi Fakülte / Mahmutpaşa / Hürler Caddeleri kesişimi Kolaylı Kullar Sitesi önü

 

5- Vezirçiftliği Mahallesi Kafkas Sokak No: 45

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8745 TL 6.8471 TL
Euro
EURO
7.7556 TL 7.7246 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA