Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 00:46:07
Advert
Advert Advert Advert
 

Kandıra Bezi, Ülke TV’de tanıtıldı

Kandıra Bezinin yeniden hayat bulmasına öncülük eden Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, Ülke TV ekranlarında Kandıra Bezini tanıttı
Kandıra Bezi, Ülke TV’de tanıtıldı
Advert Advert

KANDIRA'NIN en önemli değerlerinden biri olan Kandıra Bezi, Ülke TV ekranlarında “Değerlerin Daveti” programında tanıtıldı. İki bin yıllık Kandıra Bezinin yeniden hayat bulmasına öncülük eden Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan'ın konuk olduğu programda Kandıra bezinin yeniden üretilmeye başlanmasında yaşanan süreç anlatıldı ve dokuma atölyesinden görüntüler yer aldı.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA