Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 01:57:08
Advert
Advert Advert Advert
 

Kandıra çileği pazara indi

Kandıra'nın lezzetiyle ünlü meşhur çileği pazara indi. Tamamen doğal Kandıra çileği pazarda 10-15 lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor
Kandıra çileği pazara indi
Advert Advert

KANDIRA’NIN meşhur köy çileği, tezgâhlardaki yerini aldı. Kandıra Pazarı’nda üreticinin bahçesinden toplayarak pazara indirdiği, ürün bolluğunun olduğu şu günlerde özellikle çilek ve erik, en çok rağbet edilen ürünlerin başında geliyor. Çarşamba günleri kurulan pazarda, günlük taze sebze ve meyveler tezgâhları süslerken,göze bir hayli hoş gelen meyvelerin tadına da doyum olmuyor. Kandıra Pazarı’nda çileğin ve eriğin kilosu 10-15 lira arasında satışa sunuluyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA